Zgrzewarka FORSTHOFF FORPLAST-P do banerów

>Zobacz ten produkt w sklepie internetowym:<
https://ataszek.shop

forsthoff forplast p
Automatyczna zgrzewarka FORPLAST®-P jest potężnym urządzeniem do zgrzewania plandek samochodów ciężarowych, namiotów i markiz. Opcjonalnie pokrywa 20 mm, 30 mm, 40 mm lub 45 mm szerokości spoiny, również mogą być dostarczone maszyny do automatycznego spawania, na życzenie klienta.

Moc grzewcza do 4000 W 230 V AC może być w formie elektronicznej dostosowana do temperatury pomiędzy 20 a 700 ° C dla indywidualnego dostosowania do różnych materiałów.
Zgrzewarka uruchamia się automatycznie, przy spawaniu głowica sama się obraca.

Dodatkowo zimne powietrze, osiągane przez wentylator po zakończeniu pracy pojawia się bez konieczności zmiany wcześniej wybranej temperatury.
Ponadto, bezstopniowa regulacja prędkości od 0 do 19 m / min pozwala na optymalny wynik spawania. Maszyny do automatycznego spawania posiadają wsparcie w trzech punktach zapewniając odpowiedni nacisk na plandekę.

Wydajności spawania:
Materiał brezent: 6 do 8 m / min.
Taśmy pasa: 3 do 4 m / min.
Wątek wzmocnionego tworzywa sztucznego: od 10 do 12 m / min.
Plandeki: 6 do 8 m/min
Materiały banerowe, Siatki Mesh, Folie siatkowe: 10-12 m/min

Użycie:
Zestaw do zgrzewania FORPLAST-P należy do automatycznych maszyn spawalniczych, pozwala na proste i łatwe w produkcji obszycia z plandek i w produkcji banerów reklamowych. Zestaw może być używany zarówno do 20mm i 30mm obszycia i może być po prostu dołączony do FORPLAST-P. Klienci, którzy już mieli do czynienia z FORPLAST model P mogą z pewnością polecić to urządzenie innym.

   Dane techniczne
 Typ  FORPLAST®-P na zakładkę
 Napięcie V
 230~
 Częstotliwość Hz
50/60
 Moc grzejna
 W 3400/4000
 Temperatura  0C ?700
 Poziom hałasu
dB
<70
 Klasa ochrony
  II/ (w podwójnej izolacji)
 Waga kg
21,5 wraz z 7m przewodem zasilającym