Zgrzewarka FORSTHOFF ROBUST-L

>Zobacz ten produkt w sklepie internetowym:<
https://ataszek.shop

forsthoff robust l
Prosta w obsłudze zgrzewarka FORSTHOFF ROBUST-L na gorące powietrze do produkcji plandek, namiotów, markiz.

Charakterystyka:

Zgrzewarka posiada jeden stały stopień grzania z dodatkową opcją schładzania elementu grzejnego – ekonomiczna zgrzewarka do produkcji plandek samochodowych.
Producent plandek ma tu możliwość zgrzewania materiałów z PVC przy stałej mocy grzejnej, korzystając przy tym z wszystkich zalet profesjonalnego i niemęczącego zgrzewania dzięki ergonomicznemu uchwytowi urządzenia i uznanej przemysłowej jakości.
Tak jak w przypadku wszystkich ręcznych zgrzewarek FORSTHOFF z wbudowaną dmuchawą, także w zgrzewarkach typu Robust-L wyposażono w nową generację wirników oraz szczotek węglowych, których minimalna żywotność wynosi 1.500 godzin. Szczotki węglowe wyposażone są także w przyrząd rozłączający, który zapobiega uszkodzeniu wirnika wówczas, gdy szczotki węglowe zużyją się. Szczotki wirnika możemy wymieniać wielokrotnie, w prosty sposób- z zewnątrz, bez potrzeby demontażu całego urządzenia.
Moc grzejna urządzenia jest dostosowywana do wielkości używanych przez producenta plandek dysz nasadowych o szerokości 20 lub 40 mm.

   Dane techniczne
 Typ  ROBUST-L
 Napięcie V
 230~
 Częstotliwość Hz
50/60
 Moc grzejna
 W 900/1500
 Temperatura  0C regulacja w zakresie maksymalnym
 Poziom hałasu
dB
<70
 Klasa ochrony
  II/ (w podwójnej izolacji)
 Waga kg
1,2 wraz z przewodem zasilającym

Kolejny dobry wybór - ok! narzędzie

do zgrzewania plandek (reklamowych,samochodowych i innych) banerów i markiz.