Kleje do plandek i banerów

>Zobacz kleje w nowym sklepie:<
https://ataszek.shop

Prowadzimy przemysłowe kleje do plandek i banerów gdzie nie mozna zastosować zgrzewarki lub jako uzupełnienie zgrzewania.

2 podstawowe klej do plandek i banerów jako uzupełnienie zgrzewania lub w wielu przypadkach zastąpienie.

Są to profesjonalne kleje które sprzedajemy od wielu lat daltego łączenie jest tak samo mocne jak przy zgrzewaniu. Obecnie są to najlepsze tego typu kleje na runku. Przetestowane i uzywane przez wiele firm reklamowych.

klej do plandek/banerów mega B 170Proefesjonalny klej do dużych powierzchni jak zakładki w banerach oraz łaty przy naprawach plandek na samochodach. Jest to najwygodneijszy klej do tego typu prac ponieważ jest aktywowany po przez docisk i lekkie podgrzanie np. ataszek3000 lub inną zgrzewarką, nie ma problemu z rozklejajacymi się po pewnym czasie złączami jak to ma miejsce przy innych klejach lub taśmach. Stosowany do banerów gdzie zgrzewanie jest bardzo trudne przez złą jakość materiału oraz idealny dla firm które bardzo rzadko mają do łączenia materiały z miękkiego pvc.

kleje megafix do małych powierzchni banerówych i plandekowychCała seria klei megafix które służą do łączenia małych powierzchni jak nie zgrzane rogi, małe łatki na plandekach lub wykańczanie i poprawki przy zgrzewaniu zgrzewarką automatyczną. Różne wielkosci opakowań oraz gęstości pozwalają lepiej dobrać klej do konkretnego zastosowania.


Tam gdzie nie zgrzejesz - użyj kleju...

gdzie nie mozna zastosować zgrzewarki lub jako uzupełnienie zgrzewania.