O NAS

Firma Ataszek z Poznania na polskim rynku działa od 1990r. Prowadzimy narzędzia potrzebne do napraw w metalach, tworzywach sztucznych i innych materiałach.

Ataszek jest polską firmą , która jest bezpośrednim dystrybutorem urządzeń zgrzewających takich renomowanych firm, jak: Bosite, Leister, Steinel oraz Forsthoff. Od 1990 roku wspiera polski i zachodni rynek , dostarczając nań, urządzenia do obróbki i łączenia tworzyw sztucznych, metalowych oraz oferuje specjalistyczne kleje przemysłowe i elektrody.
Maszyny i urządzenia tych znanych firm pracują praktycznie we wszystkich branżach związanych z budownictwem. Przydają się firmom wykonującym pokrycia dachowe, w budownictwie wodno-kanalizacyjnym i na wysypiskach śmieci, przy budowie zbiorników i aparatów z tworzyw sztucznych, naprawie i produkcji plandek samochodowych, części samochodowych i wykładzin podłogowych, w reklamie itd..

Oferowane przez naszą firmę urządzenia są najczęściej wielofunkcyjne, wielozadaniowe o wysokich parametrach technicznych.


Firma Ataszek zapewnia:
* możliwość uczestnictwa w  warsztatach instruktażowych dotyczących zgrzewania plandek i banerów
* bezpłatną pomoc w jakichkolwiek problemach posprzedażnych.
* serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń nabytych.

>Odwiedź nasz nowy sklep internetowy:<
https://ataszek.shop